کد خبر: 704712 A

عزت الله یوسفیان ملا:

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می‌گوید دولت نمی‌توانست بسته حمایتی همه نیازمندان را در یک نوبت پرداخت کند، اما تلاش دارد این بسته را تا پایان سال به همه کسانی که حقوق کمتر از ۳ میلیون دارند پرداخت کند.

به گزارش ایلنا، عزت الله یوسفیان ملا می‌گوید دولت نمی‌توانست بسته حمایتی همه نیازمندان را در یک نوبت پرداخت کند، اما تلاش دارد این بسته را تا پایان سال به همه کسانی که حقوق کمتر از ۳ میلیون دارند پرداخت کند.

وی به خانه ملت گفت: بسته‌ حمایتی به کارمندان داده شده اما این بسته شامل حال کارگران بخش خصوصی نشده است.  بسته حمایتی شامل خیلی از گروه‌ها و اقشار آسیب پذیر جامعه نشده است که باید این اتفاق بیفتد، دولت نیز به دنبال آن است که بسته حمایتی را به سایر نیازمندان تسری دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس بیان داشت: از آنجایی که بسته حمایتی شامل حال تعداد زیادی از افراد جامعه می‌شد، امکان این نبود تا یک جا بسته بین تمام اقشار نیازمند توزیع شود، دولت به دنبال این است برنامه‌ریزی داشته باشد تا این بسته‌ها به دست کارگران بخش خصوصی، نیازمندان و افرادی که درآمدهای پایین دارند، برسد.

نماینده  آمل در مجلس دهم شورای اسلامی در خصوص نحوه شناسایی افراد نیازمند جامعه، گفت:  به هر حال افرادی که یارانه دریافت می کنند قابل شناسایی هستند، این افراد پرونده دارند و میزان حقوق دریافتی‌شان مشخص است، از سوی دیگر وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی نیز درآمدهای پایین را شناسایی کرده‌اند و با این مکانیزم می‌توان بسته حمایتی را به تمام اقشار نیازمند رساند.

عزت الله یوسفیان ملا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر