کد خبر: 703226 A

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: باتوجه به وضعیت اقتصادی و هجمه‌های دشمن در جنگ اقتصادی علیه ایران اسلامی، نیاز جدی به تفکر بسیجی و ترویج آن در میان آحاد مردم به ویژه کارگران و کارفرمایان داریم.

به گزارش ایلنا، جلسه‌ای با حضور رحمانی (وزیر صنعت، معدن و تجارت) و رعیتی فرد (مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور) برگزار شد.

در این جلسه؛ مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، آمادگی کامل این سازمان را برای تعامل و همکاری با وزارت صنعت،معدن و تجارت برای حل مشکلات و معضلات جامعه کارگری و کارفرمایی اعلام کرد.

رعیتی فرد گفت: بسیج کارگری به عنوان دستگاه یاری‌رسان در کنار این وزارتخانه برای کمک به حل مشکلات صنعت، مراکز کار و تولید و جامعه کارگری و کارفرمایی است.

وی گفت: این سازمان و کارگران بسیجی مراکز کار و تولید در سراسر کشور آمادگی لازم برای خدمات‌رسانی به بدنه صنعتی را دارند.

رضا رحمانی (وزیر صنعت،معدن و تجارت) ضمن ابراز خشنودی و رضایت از ظرفیت عظیم سازمان بسیج کارگری و حضور فعال بسیجیان در کارخانجات و مراکز کار و تولید کشور گفت: باتوجه به وضعیت اقتصادی و هجمه‌های دشمن در جنگ اقتصادی علیه ایران اسلامی، نیاز جدی به تفکر بسیجی و ترویج آن در میان آحاد مردم به ویژه کارگران و کارفرمایان داریم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با تلاش و کوشش و با الگوگیری از روحیه جهادی و منش بسیجی می‌توان چرخ صنعت و تولید را با سرعت بهتری به چرخش درآورد و مشکلات به وجود آمده در بعضی از مراکز تولیدی را برطرف نماییم.

وی همچنین گفت: طرح "ایران یار" سازمان بسیج کارگری، برای بازدید دانش آموزان از کارخانجات و حضور مدیران صنعت و تولید در بین آنان, طرح بسیار خوب و مناسبی است که باعث ایجاد امید و خودباوری در بین دانش آموزان و آینده‌سازان این جامعه است و باعث پویایی و نشاط در بین مدیران صنعت و کارفرمایان جهت ارائه توان و ظرفیت‌های تولیدی در کشور می‌شود.

ایران اسلامی بسیج جامعه جنگ صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر