کد خبر: 697230 A

پیرامون تجمع دوباره کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج مطرح شد؛

بالغ بر ۳۵۰ نفر از کارکنان بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در اعتراض به عدم برآورده شدن معوقات مزدی یک‌ساله‌شان و تعیین تکلیف وضعیت این مرکز درمانی بزرگ و قدیمی، بار دیگر در خیابان روبروی بیمارستان، تجمعی صنفی برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قاسم طاهری (نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج) گفت: کارکنان بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) کرج پیرو پیگیری‌هایشان برای احیای این مجموعه درمانی و یک‌سال دستمزدهای عقب‌افتاده‌شان، باتوجه به اینکه کسی از مقامات برای یافتن راهکار بین‌شان حضور پیدا نکرده بود، بیست‌و‌هشتمین تجمع صنفی‌شان را برگزار کرده‌اند.

وی افزود: متعجب از آنم که یک مسئول در این شهر نیست که پاسخگو باشد. پس حق و حقوق شهروندی ما کجا رفته است؟ بی‌مهری نسبت به این بیمارستان بزرگ به جایی رسیده که اینجا از خلوتی بسان یک خانه ارواح شده است.

طاهری با انتقاد از سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز –که ازجمله مالکان بیمارستان است- گفت: مقامات این سازمان نتوانسته‌اند تدبیر مناسبی برای برون‌رفت از این مشکلات بیاندیشند و بعضا صحبت‌ها و وعده وعیدهایی می‌دهند که نتیجه‌ای جز افزایش بی‌اعتمادی و ناامیدی نداشته است و از سوی دیگر، امکان تصمیم‌گیری را از پرسنل سلب می‌کنند. به همین دلیل است که می‌گوییم سازمان همیاری نمی‌تواند به‌خوبی بیمارستان را مدیریت کند. اینجا باید به سازمان پزشکی شفا (از شرکت‌های تابعه بنیاد شهید) واگذار شود.  

وی مطرح کرد: اینجا را به سادگی می‌توان احیا کرد به این شکل که؛ به خود پزشکان و پرسنل به صورت سهام‌بندی واگذار شود. پرسنل بهترین افرادی هستند که می‌توانند اینجا را حفظ کنند. به‌علاوه این تصمیم موجب بین‌النسلی شدن مدیریت آن خواهد شد.

نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در پایان، مطرح کرد: ما همچنین، از جناب آقای حاجی‌رضا شاکرمی (دادستان عمومی و انقلاب کرج) به عنوان مدعی‌العموم استان برای برون‌رفت از این بحران تقاضای کمک داریم.

23

22

سازمان همیاری شهرداری‌های استان البرز بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج معوقات دوازده‌ماهه کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج قاسم طاهری-نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی کرج حاجی‌رضا شاکرمی-دادستان عمومی و انقلاب کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر