کد خبر: 694652 A

مرحله آخر برچیدن تراکنش ۸۸۰۰۲۴ در آبان ماه اجرایی شد؛

مستمری بازماندگان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، برای نخستین بار مستقیما به حساب آنان واریز شده و این دسته از حقوق‌بگیران می‌توانند بدون مراجعه به شعب بانک از خدمات شبکه شتاب استفاده کنند.

به گزارش ایلنا، حقوق آبان ماه بیش از ۹۰ هزار نفر مستمری‌بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اعم از بازنشستگان، از کارافتادگان و بازماندگان تامین و به حساب معرفی‌شده از سوی آنها واریز شد.

این گزارش حاکی است مستمری بازماندگان، برای نخستین بار مستقیما به حساب آنان واریز شده و این دسته از حقوق‌بگیران می توانند بدون مراجعه به شعب بانک از خدمات شبکه شتاب استفاده کنند. واریز مستقیم مستمری بازماندگان عضو صندوق بیمه اجتماعی رکوع به حساب آنان، مرحله آخر حذف تراکنش ۸۸۰۰۲۴ بانک کشاورزی است. به این ترتیب و با برچیده‌شدن کامل تراکنش ٨٨٠٠٢٤، از این پس کلیه پرداخت‌های صندوق به بیمه‌شدگان، مستقیما از طریق حساب مستمری‌بگیران صورت می‌گیرد.

مسئولان ستادی صندوق از مدیران استانی و مسئولان کارگزاری‌های سراسر کشور خواسته‌اند به شکل مناسب و موثر درباره حذف تراکنش ۸۸۰۰۲۴ اطلاع‌رسانی کنند و مستمری‌بگیران و به ویژه بازماندگان را در جریان تحولات صورت گرفته در نظام پرداخت حقوق‌ها قرار دهند. 

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر