کد خبر: 693429 A

بالغ بر ۲۰۰ نفر از کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج در اعتراض به وضعیت بلاتکلیف بیمارستان و عدم پرداخت یک‌سال مطالبات مزدی خود در خیابان اصلی مقابل بیمارستان گردهم آمده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج در روز دوم از دور جدید اعتراضات صنفی خود با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهایی در اعتراض به وضعیت بلاتکلیف بیمارستان و عدم پرداخت یک‌سال مطالبات مزدی، در خیابان اصلی مقابل بیمارستان گردهم آمده‌اند.

قاسم طاهری (نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج) در این‌باره به ایلنا توضیح داد: امروز بالغ بر ۲۰۰ نفر از کارکنان بیمارستان با در دست داشتن پلاکاردهایی در اعتراض به وضعیت کنونی خود در خیابان شهید بهشتی (خیابان اصلی مقابل بیمارستان) حضور یافته‌اند.

وی تصریح کرد: پرسنل نزدیک به بیست روز تجمعی برگزار نکردند به این امید که مسئولان استان با مشخص کردن یک سرمایه‌گذار یا هر تصمیم دیگری، وضعیت آن را تعیین تکلیف کنند اما در کمال تاسف، هیچ اتفاق مثبتی رخ نداد.

27

طاهری اظهار داشت: با توجه به وعده‌های توخالی مسئولان، پرسنل به صورت خودجوش دست به تجمع زده‌اند درحالیکه، ما خودمان مخالف بروز چنین اتفاقاتی هستیم. ما این نظام را دوست داریم اما شاهدیم که مسئولان مربوطه به فکر آن نیستند. این مشکلات در عمل تبدیل به خوراکی مناسب برای اخبار رسانه‌های خارجی و نشر اخبار غیرواقع می‌شود.   

نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج در پایان، گفت: واقعا جای تاسف است که مسئولان اجرایی استان هیچ فکری به حال کارکنان این بیمارستان که به معنای واقعی کلمه مستضعف هستند، نمی‌کنند درحالیکه، گره کار مشکلات در دست آنها است.  

28

 
بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی کرج معوقات دوازده‌ماهه کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج قاسم طاهری-نایب رییس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر