کد خبر: 692940 A

معاون اول رییس قوه قضاییه:

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: آقای اژه‌ای (معاون اول رییس قوه قضاییه) در جلسه امروز صبح گفت که بنده فقط واقعیت‌هایی را عرض می‌کنم، زیرا بسیاری از اخبار صحت ندارد، مثلا مدیرعامل شرکت کشت و صنعت هفت‌تپه فراری است و اصلا زندان نیست که فرصتی به او داده شود تا مشکلات را حل کند.

به گزارش ایلنا، سیدحسین نقوی حسینی (نماینده حوزه انتخابیه ورامین و سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی) در جمع خبرنگاران در  تشریح جلسه صبح امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس که با حضور حجت الاسلام‌والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای (معاون اول رییس قوه قضاییه) برگزار شد، به ذکر نقل قولی از معاون اول رییس قوه قضاییه پرداخت و گفت: آقای اژه‌ای در این جلسه گفت که بنده فقط واقعیت‌هایی را عرض می‌کنم، زیرا بسیاری از اخبار  صحت ندارد، مثلا مدیرعامل شرکت کشت و صنعت هفت‌تپه فراری است و اصلا زندان نیست که فرصتی به او داده شود تا مشکلات را حل کند.

گفتنی است طی چند روز اخیر کارگران شرکت کشت و صنعت هفت‌تپه دور جدید اعتراضات خود را آغاز کرده‌اند. به گفته یکی از کارگران؛ مجتمع کشت و صنعت هفت‌تپه حدود ۴ هزار کارگر رسمی، پیمانی و قراردادی شاغل دارد که طی چند ماه گذشته دستمزد آنها به تاخیر افتاده است.

سیدحسین نقوی حسینی غلامحسین محسنی‌ اژه‌ای شرکت نیشکر هفت تپه اعتراضات کارگران نیشکر هفت‌تپه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر