کد خبر: 690962 A

وزیر پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

علی ربیعی درباره برنامه‌های خود پس از پایان ماموریت در وزارت کار توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش ایلنا، «علی ربیعی» پس از پایان جلسه تودیع و معارفه وزرای جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: به آقای روحانی برای ساماندهی گفتگوی اجتماعی قول دادم تا کاری را انجام دهم. بدون پست و بدون حکم. استاد تمام دانشگاه هستم و ۱۰ واحد درس در دانشگاه گرفتم و خیریه‌ای را اداره می‌کنم و اکنون عازم چابهارم و می‌خواهم به مناطق محروم سفر کنم.

ربیعی در ادامه گفت: به سیاستگذاری معطوف به طبقات پایین معتقدم. سیاست عادلانه کردن در طبقات پایین در شرایط تحریم به شدت نیازمندیم و حتی اگر شده پول از جاهای مختلف به این قسمت ببریم، باید مراقب این دهک‌ها باشیم که فکر می‌کنم مهمترین چالش آقای شریعتمداری همین باشد.

وی ادامه داد: باید به فکر حقوق کارگران باشیم و اجازه ریزش نیرو ندهیم و حتی شده یارانه بدهیم تا کارگران در کارخانه‌ها بمانند.

وزیر سابق کار با بیان اینکه امروز در این جلسه درد و دل کردم و از ذینفعان من‌غیرحق سخن گفتم، اظهار کرد: صاحبان اینجا کارگران، معلولان، کارفرماها و طبقات پایبن اجتماعی هستند. ذینفعان من‌غیرحق کسانی هستند که می‌خواهند به انحای محتلف سهمی بگیرند و اینها چالش بزرگ وزیر در آینده هستند.

علی ربیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر