کد خبر: 676782 A

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به منظور پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال و کارآفرینی به برگزیدگان هجدهمین مسابقات ملی مهارت امروز، چهاردهم مهر ماه منعقد شد.

به گزارش ایلنا، تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و  بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به منظور پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و کار آفرینی به برگزیدگان هجدهمین مسابقات ملی مهارت امروز، چهاردهم مهر ماه منعقد شد.

براساس این تفاهم نامه، تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال و کار آفرینی به برگزیدگان هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به تعداد ۱۳۱ نفر، تا سقف ۱۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال با توجه به رتبه‌های کسب شده، به طور متوسط هر نفر ۱۰۰ میلیون ریال در راستای مسئولیت اجتماعی بانک پرداخت می‌شود.

 معرفی‌شدگان از طرف سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به بانک قرض الحسنه مهر ایران برای دریافت تسهیلات از برگزیدگان نهایی هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در سال ۱۳۹۷ هستند که به صورت استانی و با معرفی مدیران کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان‌ها به شعب بانک انجام خواهد پذیرفت.

معرفی افراد و تعیین مبلغ وام با رعایت مفاد تفاهم‌نامه حاضر به عهده سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور است.

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در مستندسازی اشتغال‌های ایجاد شده توسط معرفی‌شدگان (برگزیدگان مسابقات ملی مهارت) با بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای اجرای تفاهم نامه مذکور همکاری می‌کند.

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای اجرای این تفاهم نامه، نسبت به پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال و کار آفرینی به برگزیدگان هجدمین دوره مسابقات ملی مهارت معرفی شده از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و تأمین بستر و زیرساخت‌های لازم برای ارائه تمام خدمات بانکداری الکترونیک براساس نیاز سازمان متعهد می‌شود.

مدت این تفاهم‌نامه یک سال تعیین می‌شود و در صورتی که به هر دلیل امکان دریافت وام برای تمام افراد معرفی شده از سوی این سازمان فراهم نشود تفاهم‌نامه به مدت یک سال قابل تمدید خواهد بود.

سازمان فنی و حرفه ای کشور تسهیلات قرض الحسنه اشتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر