کد خبر: 674525 A

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اعلام کرد:

دهم مهر ماه سال جاری ثبت نام اینترنتی پنجمین مرحله آزمون‌های سنجش مهارت در سال 1397 از طریق سامانه http://advari.irantvto.ir انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا، رضا باجولوند (معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت این سازمان) گفت: ثبت نام اینترنتی پنجمین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌های صنایع دستی، فرش و... در سال 1397 از ساعت 8:00 صبح دهم مهر ماه سال جاری آغاز و تا ساعت 24:00 هفدهم مهرماه ادامه می‌یابد.

رضا باجولوند افزود: پنجمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) سال 1397، بیست و هفتم مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخش‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) تصریح کرد: داوطلبان از دهم تا هفدهم مهر ماه سال جاری با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir   پس از خرید کارت اعتباری می‌توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.

رضا باجولوند گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) بایستی پس از ثبت نام در آزمون از بیست و سوم تا بیست و پنجم مهر ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

وی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان‌ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌های تعیین شده مراجعه نمایند.

سازمان آموزش فني و حرفه‌اي كشور رضا باجولوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر