کد خبر: 672427 A

درحالی‌که اعتراضات آرام صنفی حدود ۸۰ نفر از کارکنان سهام عدالت مقابل ساختمان سازمان خصوصی‌سازی امروز وارد چهارمین روز خود شده است، مدیرکل دفتر امور سهام عدالت هنوز از پاسخ دادن به روند پیگیری وضعیت آنها به ایلنا خوداری کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حدود ۸۰ نفر از کارکنان دفاتر سهام عدالت به نمایندگی از جمعیت ۱۵۰۰ نفری از روز یکشنبه (یکم مهر ماه) تاکنون در اعتراض به  مشخص نبودن وضعیت شغلی و دریافت نکردن حقوق طی ۴۲ ماه گذشته به تهران سفر کرده‌اند.

یکی از کارکنان دفاتر سهام عدالت در تشریح وضعیت خود و همکارانش گفت: همانند روزهای گذشته به صورت شبانه‌روزی اما آرام در مقابل در ورودی ساختمان سازمان خصوصی‌سازی جمع شده‌ و منتظر عملی شدن وعده‌های داده شده در خصوص مطالباتمان هستیم.

وی با بیان اینکه ما کارکنان دفاتر سهام عدالت خواهان مشخص شدن وضعیت پرداخت مطالبات معوقه، تامین امنیت خود هستیم، گفت: تا این لحظه از جانب مسئولان سازمان خصوصی‌سازی و دفتر امور سهام عدالت پاسخ مشخصی به این خواسته‌های کارگران داده نشده است.

او با بیان اینکه به تاخیر افتادن ۴۲ ماه دستمزد و حق بیمه حدود ۱۵۰۰ کارگر این واحد صنعتی باعث تشدید وضعیت اقتصادی خانواده‌های این کارگران شده‌اند، افزود: در شرایطی که به نان شب خود بیش از هر زمان دیگری محتاجیم از مسئولان توقع داریم به تعهدات قانونی خود در قبال کارگران و کارکنان دفاتر سهام عدالت عمل کند.

کارکنان دفاتر سهام عدالت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر