کد خبر: 668901 A

اعتراض یک روزه کارگران پتروشیمی فجر در مقابل ساختمان اداری این مجتمع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، برخی کارگران پتروشیمی فجر، امروز (یکشنبه 25 شهریور ماه) از پایان اعتراض یک روزه خود در مقابل ساختمان اداری این مجتمع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر خبر دادند.

معترضان شامل برخی از کارگران و کارکنان موقت پتروشیمی فجر هستند که روز گذشته (۲۴ شهریور ماه) به روند کند اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، اعتراض کرده بودند.

این تجمع اعتراضی حوالی ساعت ۸ صبح روز گذشته آغاز شد و درنهایت حوالی ظهر با وعده مدیر منابع انسانی شرکت پتروشیمی فجر خاتمه یافت.

این کارگران به ایلنا گفتند: روز گذشته مدیر منابع انسانی شرکت پتروشیمی فجر با حضور در بین معترضان وعده پیگیری مطالباتشان را در روزهای آینده داده است.

مدیر منابع انسانی پتروشیمی فجر گفته است؛ اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در این واحد تولیدی منوط به اخذ تصمیم در شرکت هلدینگ خلیج فارس است که با وجود طولانی بودن روند اداری و گستردگی مجموعه، اجرای طرح با کندی پیش رود.

کارگران تصریح کردند: خواسته ما تسریع در اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل است که کارفرما تا امروز به این موضوع رسیدگی نکرده است.

کارگران این واحد تولیدی گفتند: همه کارگران و کارکنان موقت پتروشیمی فجر با اعتماد به وعده مسئولان ارشد  این واحد  به تجمع اعتراضی خود پایان داده‌اند.

تجمع کارگران پتروشیمی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر