کد خبر: 636397 A

صبح امروز کارگرانِ خریدار پروژه‌های سپیدار برای چندمین بار مقابل شهرداری و شورای شهر تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امروز (دوم تیرماه)  حدود ۵۰ نفر از کارگران خریدار آپارتمان در پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳ (متعلق به شرکت تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی) مقابل شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران تجمع کردند.

این چندمین بار در هفته‌های اخیر است که این کارگران در اعتراض به خلف وعده‌ها در دریافت مسکن تجمع اعتراضی برگزار می‌کنند. آنها سه شنبه هفته گذشته نیز به نشانه اعتراض تجمع کردند.

حاضران در تجمع می‌گویند: بیش از پنج سال است که دویست و هفتاد خانوار منتظر دریافت واحدهای مسکونی هستیم ولی هیچ پاسخ روشنی به ما نمی‌دهند. معلوم نیست پس از سالها انتظار چه زمانی قرار است صاحبِ یک سرپناه شویم.

به گفته‌ی یکی از رانندگان حاضر در تجمع، در روزهای اخیر بازهم شرکت تعاونی مسکن شرکت واحد مبالغی را برای تکمیل آپارتمان‌ها مطالبه کرده‌است که این مطالبه، خارج از قرارداد و وعده‌های قبلی‌ست.

اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، دلیل تعویق‌های مکرر در تحویل آپارتمان‌ها را بدعهدی پیمانکار اول پروژه عنوان می‌کنند و تاکید دارند که در این زمینه هیچ قصوری نداشته‌اند. در غیر این صورت دستگاه قضایی کشور بدون هیچ تسامحی آنها را مقصر اعلام می‌کرد و رای به محکومیت‌شان می‌داد.

هم‌اکنون پیمانکار اول پروژه‌های سپیدار ۲ و ۳ با شکایت این تعاونی مسکن و رای دادگاه مسئول رسیدگی به  پرونده در زندان و پیمانکار جدید مشغول تکمیل پروژه است اما زمان تحویل آپارتمان‌ها همچنان مشخص نیست.

رانندگان شرکت واحد تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر