کد خبر: 602802 A

ازسوی تشکل‌های کارگری؛

تشکل‌های کارگری درخواست مجوز برگزاری راهپیمایی کارگران به‌سوی مجلس شورای اسلامی را روز گذشته تسلیم وزارت کشور کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تشکل‌های کارگری در نامه‌های جداگانه‌ای به معاونت سیاسی وزارت کشور با اشاره به دست‌اندازی به حق بیمه کارگران و همچنین در مخالفت با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرده‌اند: در مقابل تعرض به اموال کارگران و هجمه به عزت و حیثیت جامعه کارگری سکوت نخواهیم کرد.

این تشکل‌ها از معاونت سیاسی وزارت کشور خواسته‌اند با راهپیمایی کارگران از خانه کارگر به سمت میدان بهارستان و تجمع در برابر مجلس شورای اسلامی در روز سه‌شنبه هفته جاری (22 اسفند ماه) مصادف با انجام استیضاح علی ربیعی (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) موافقت کند.

لازم به ذکر است که تشکل‌های کارگری سراسر کشور نیز طی فراخوانی به اعضای خود، از آنان خواسته‌اند تا ضمن حضور در تهران و حضور در راهپیمایی کارگران تهرانی، مراتب اعتراض خود نسبت به دست‌اندازی به اموال کارگران و مخالفت با استیضاح وزیر کار را اعلام و به طراحان استیضاح یادآوری نمایند که جامعه کارگری اقدامات و تحرکات ضدکارگری برخی نمایندگان را زیر نظر دارد.

 

انتهای پیام/
راهپیمایی معاونت سیاسی وزارت کشور ساختمان مجلس شورای اسلامی مزد 97 استیضاح علی ربیعی درخواست مجوز برگزاری راهپیمایی کارگران استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر