کد خبر: 384260 A

بازنشستگان کارخانه I.T.Iشیراز می‌گویند علی‌رغم وعده‌های مکرر مدیران و سهام‌داران کارخانه مبنی بر تسویه حساب با آنها شنیده‌اند که برای دریافت مطالبات خود دست‌کم باید تا سال 96 صبر کنند.

یکی از بازنشستگان این کارخانه با اعلام این خبر به خبرگزاری ایلنا گفت: مدیران و یکی از سهامداران اصلی کارخانه که در جلسات گذشته کمیسون کارگری وعده داده بودند که پیش از پرداخت طلب بانک در خصوص پرداخت طلب کارگران بازنشسته اقدام خواهند کرد اما ظاهرا در آخرین جلسه کمیسون کارگری گفته شده است که بازنشستگان باید تا آخر سال 96 صبر کنند.

از قرار معلوم این جلسه در روز یکشنبه هفته گذشته برگزار و این مطلب از سوی متولیان این واحد صنعتی به اعضای کمسیون کارگری استان فارس گفته شده است.

بیش از 1200 بازنشسته کارخانه I.T.I شیراز که از نیمه دوم دهه 80 بازنشست شده‌اند؛ تاکنون مزایای سنوات پایان خدمت و دیگر معوقات مزدی خود که ارزش بالغ بر 30 میلیارد تومان می‌شود را دریافت نکرده اند.

بازنشستگان کارخانه همواره تاکید دارند که قصد ندارند مانع از ادامه فعالیت‌های کارخانه تعطیل مخابرات راه دور شیراز شوند اما در عین حال انتظار دارند که پس از گذشت یک دهه شاهد پرداخت شدن مطالبات معوقه خود باشند.

انتهای پیام/
بازنشستگان مخابرات راه دور شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر