کد خبر: 354287 A

در کارگاه تولیدی کفش رخ داد:

براثر آتش سوزی در یک کارگاه تولیدی کفش دو کارگر جوان مصدوم شدند و کارگاه خسارت مالی فراوانی دید.

به گزارش اخباردریافتی ایلنا، افسر آماده منطقه پنج عملیات با تایید این حادثه گفت:در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی وقوع حادثه، آتش نشانان ایستگاه ۱۱۵، ۱، ۲ و ۴۶ همراه خودرو حامل دستگاه تنفسی درساعت۲۲: ۱۷ به محل حادثه واقع در خیابان ظهیرالاسلام، کوچه شهید آزادی خواه اعزام شدند.

 «اسماعیل امیری»  در خصوص این حادثه گفت: با توجه به ترافیک سنگین در اطراف محل حادثه و چیدمان اجناس در معابر اصلی نیروهای عملیاتی با تلاش فروان خود را به محل حادثه رساندند که مشخص شد قسمت حیاط یک ساختمان دو طبقه قدیمی که به چندین کارگاه کوچک تولید کفش و انبار کفش تقسیم شده بود، دچار آتش سوزی و آتش در حال سرایت به کارگاه‌های مجاور در حیاط و داخل ساختمان بود.

وی افزود: مساحت حیاط حدود ۶۰ مترمربع بود، نیروهای عملیاتی به سرعت با قطع جریان و گاز محل حادثه را ایمن سازی کرده و با به کارگیری تجهیزات انفرادی، دستگاه‌های تنفسی و لوله‌های آبرسانی وارد محل حادثه شدند و آتش سوزی که در حال گسترش بود را مهار و کاملاً خاموش کردند.

امیری تصریح کرد: آتش نشانان پس از خاموش کردن آتش سوزی دو کارگر حدوداً ۳۵ ساله که دچار مصدومیت شده بودند را به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل دادند و پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

وی افزود:این آتش سوزی خسارت مالی فراوانی برجا گذاشت.

 

حوادث کار کارگران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر