کد خبر: 353297 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مصدومیت دو کارگر ایرانی و یک تبعه افغان به دلیل انفجار و آتش سوزی در یک کارگاه سیلندر گاز مایع در بزرگراه زین الدین خبر داد.

 «سید جلال ملکی» درباره جزئیات این حادثه در گفتگو با ایلنا، گفت: ساعت ۱۹ و ۱۲ دقیقه شامگاه شنبه (پانزدهم اسفندماه) حادثه انفجار و آتش سوزی در یک کارگاه سیلندر گاز مایع به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه یک کارگاه شارژ سیلندر گاز مایع و محل دو گانه سوز کردن خودرو‌ها بوده است که به یکباره انفجار رخ داده و باعث آتش سوزی در این کارگاه می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: در اثر این انفجار و آتش سوزی دو کارگر ایرانی و یک کارگر تبعه افغان دچار آسیب شدند که پس از خروج از کارگاه تحویل عوامل اورژانس و در ‌‌نهایت این کارگران برای مداوای بیشتر راهی بیمارستان شدند.

ملکی افزود: در این حادثه تعداد ۲۵۰ دستگاه سیلندر گاز دچار آتش سوزی شد که براثر شدت انفجار تمامی در و پنجره‌های ساختمان کارگاه شکسته شد.

وی خاطرنشان کرد: براثر شکسته شدن شیشه‌ها و تخریب این ساختمان چهار دستگاه خودرو عبوری نیز دچار خسارت شد.

وی با بیان اینکه با حضور به موقع آتش نشانان این حریق گسترده مهار شد گفت: با تلاش آتش نشانان به سرعت سیلندرهای گاز مایع از داخل ساختمان خارج و پس از ایمن سازی کامل محل آتش سوزی، در ساعت ۲۱ آتش نشانان به این عملیات پایان دادند.

 

آتش سوزی حوادث کار کارگران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر