کد خبر: 353215 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش سوزی گسترده در یک پاساژ تجاری واقع در محدوده خیابان جمهوری خبر داد.

«سید جلال ملکی»در گفت‌و‌گو با ایلنا گفت: در ساعت ۵:۳۷ صبح امروز آتش سوزی گسترده‌ای در یک پاساژ تجاری واقع در خیابان سعدی نرسیده به تقاطع جمهوری به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی گفت: در طبقه سوم یک پاساژ تجاری چندین کارگاه تولیدی کیف و کفش وجود داشت که در یکی از این کارگاه‌های انفجار ایجاد می‌شود و در ادامه شعله‌های آتش بخش زیادی از طبقه سوم این پاساژ تجاری را فرا گرفت.

وی با بیان اینکه بر اثر شدت انفجار تمامی دیواره‌ها و شیشه‌ها تخریب و شکسته شد گفت: یک کارگر ۴۵ ساله بر اثر تخریب دیوار‌ها از ناحیه پا دچار آسیب شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: آتش نشانان از چند طرف از طریق نردبان‌های هیدرولیکی و راه پله‌های پاساژ وارد عملیات شده و موفق شدند در ساعت۴۵: ۸ آتش را کاملا خاموش کنند.

ملکی تاکید کرد: هم اکنون آتش نشانان مشغول عملیات ایمن سازی و لکه گیری هستند و در ادامه کار‌شناسان آتش نشانی علت وقوع این آتش سوزی را بررسی می‌کنند.

 

حوادث کار کارگران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر