کد خبر: 336395 A

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رزن گفت: کارگر 35 ساله یک واحد تولیدی به داخل یک چاه پنج متری در رزن سقوط کرد.

به گزارش اخبار دریافتی ایلنا، «مهران صفری» ‌با اعلام این خبر گفت: روز پنجشنبه گزارش یک مورد سقوط در چاه به تیمهای هلال احمر اطلاع رسانی شد که بلافاصله تیم امداد کوهستان و امداد جاده ای در محل حضور یافتند.

وی با ذکر اینکه این حادثه در یک واحد تولیدی در شهرک قطعه سازی رزن رخ داده است گفت: پس از 20 دقیقه تلاش عوامل هلال احمر فرد مجروح نجات یافت.

وی بیان کرد: عوامل فوریتهای پزشکی شهرستان رزن نیز در محل حادثه حضور داشتند و طبق بررسی های صورت گرفته این فرد از ناحیه کمر، دست و پا مجروح شده و به علت کمبود اکسیژن در داخل چاه دچار تنگی نفس شده بود.

وی اظهار کرد: تیمهای هلال احمر به سانحه دیدگان یک مورد واژگونی خودرو در گردنه اوج امداد رسانی کردند که در این عملیات امدادی یک نفر بصورت سرپایی مداوا و یک سرنشین خودرو نیز به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان ولیعصر (عج) رزن منتقل شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رزن خاطر نشان کرد: شامگاه چهارشنبه هفته جاری نیز یک مورد واژگونی خودرو در سه کیلومتری پایگاه امداد جاده ای رخ داد که دو نفر از سرنشینان خودرو مجروح شدند.

صفری اضافه کرد: یک نفر از سانحه دیدگان به بیمارستان رزن منتقل شده و دیگر مجروح این سانحه رانندگی نیز بصورت سرپایی مداوا شد.

حوادث کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر