کد خبر: 333145 A

مدیر منطقه ۲ آتش نشانی تهران خبر داد؛

انگشتان دست کارگر به هنگام کار با میکسر بتن ریز، در میان این دستگاه مانده و به شدت دچار آسیب شد.

بر اساس اخبار دریافتی ایلنا، در پی تماس با سامانه ۱۲۵آتشنشانی تهران، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، در ساعت  ۱۸: ۱۳دقیقه روز پنج شنبه، آتش نشانان ایستگاه ۱۰ را به همراه گروه امداد و نجات ۱۸ را به خیابان سپهر واقع در  خیابان مرزداران اعزام کرد.

علی امینی مدیر منطقه ۲ آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور داشت، در این باره گفت: کارگر ۴۷ ساله‌ای که در یک پروژه شهری سرگرم کار بود، ناگهان دست راستش میان دستگاه بتن ریز گیر کرد.

وی با اشاره به آسیب دیدگی شدید انگشتان دست این کارگر، افزود: آتش نشانان بلافاصله در محل حادثه حضور یافته و با استفاده از دستگاه برش موفق شدند درون کانال زیرزمینی رفته و دست این کارگر شرکت پیمانکاری را آزاد کردند.

وی علت وقوع این گونه حوادث را بی‌احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی اعلام کرد و افزود: کارگر مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

 امینی در خصوص رعایت نکات ایمنی به کارگران توصیه کرد که، در هنگام کار با این گونه دستگاه‌ها و ماشین آلات حتما باید از هوشیاری و دقت عمل بالایی برخوردار باشند و در هنگام خستگی و خواب آلودگی از انجام کار با این دستگاه‌ها جدا خودداری کنند.

حوادث کار کارگران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر