کد خبر: 324048 A

با گذشت دو روز از حادثه واژگونی سرویس کارگران یک کارخانه در محور مرند- جلفای هیچ اطلاعی از احوال کارگران حادثه دیده وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، در روز جمعه (۲۹ آبان)، واژگونی سرویس حمل و نقل کارگران در کیلومتر ۵، جاده مرند -جلفا ۲ کشته و ۲۰ مصدوم برجای گذاشت که طبق اخبار منتشر شده ۶ نفر از مصدومین حادثه در شنبه (۳۰ آبان)، به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شده‌اند.

در خصوص این حادثه «حسینقلی‌زاده»، مسئول روابط عمومی و مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان شرقی امروز شنبه (اول آذر) در گفتگو با خبرنگار ایلنا در تشریح جزئیات حادثه گفت: حادثه تصادف ساعت ۱۹: ۳۰ روز جمعه در ۵ کیلومتری محور جلفا-مرند اتفاق افتاد و پس از بروز حادثه، ۵ آمبولانس به محل اعزام شدند. وی افزود: دو کارگر زن در محل حادثه فوت کردند و ۲۰ نفر هم مجروح شده‌اند.

وی در رابطه با وضعیت فعلی مصدومین حادثه گفت:‌‌ همان روز حادثه، ۷ نفر از مصدومین، سرپایی در محل درمان شدند و ۱۳ نفر دیگر نیز به بیمارستانهای مرند و هادیشهر منتقل شدند.

وی ادامه داد: دیروز ۶ نفر از این مصدومین (دو زن و چهار مرد) به علت حاد بودن وضعیت، به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شدند و هم اکنون در این مرکز درمانی بستری هستند.

با این حال از قرار معلوم، نه نهادهای صنفی کارگری استان آذربایجان شرقی و نه اداره کار این استان، هیچ اطلاعی از واحد تولیدی که کارگران در حادثه روز تعطیل جمعه (۲۹ آبان ماه) در آن مشغول کار بودند ندارند.

حوادث کار کارگران آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر