کد خبر: 292225 A

عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی:

عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی، با بیان این که بانک رفاه متعلق به سازمان تأمین اجتماعی است، تأکید کرد: خدمات بانک رفاه کارگران به جامعه کارگری و بازنشستگان باید افزایش یابد.

به گزارش ایلنا ، اکبر شوکت رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور، در حاشیه مراسم تقدیر جامعه کارگری قم از عملکرد حسین پوریوسفی مدیریت شعب بانک رفاه استان قم ، اظهار داشت: بانک رفاه، می بایست با مدیریت صحیح در سطح کشور، منابع ریالی کارگران و بازنشستگان کشور را جذب نماید.

وی افزود: بانک رفاه در قبال جذب منابع قشر بزرگ کارگری و بازنشستگی کشور، باید سطح ارائه خدمات و تسهیلات به صاحبان اصلی خود را به نقطه ایده آل برساند که این امر باعث افزایش رضایت مندی کارگران و بازنستگان خواهد شد.

عضو هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی گفت: خوشبختانه در استان قم، مدیر توانمند و دلسوزی همچون آقای حسین پوریوسفی در رأس شعب بانک رفاه کارگران قرار گرفته که با ارائه خدمات مناسب به جامعه کارگری و بازنشستگی، تا حدود زیادی، رضایتمندی آنان را در پی داشته است.

شوکت اضافه کرد: قطعا تجربیات بیش از 20 ساله آقای پوریوسفی در عرصه بانکداری، باعث ایجاد یک ارتباط تنگاتنگ و خوب با جامعه کارگری و بازنشتگی استان قم شده است.

خاطرنشان می شود، در این مراسم که با حضور نصرالله بازوند، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار شد، نمایندگان تشکل های مختلف کارگری استان قم، از زحمات و خدمات حسین پوریوسفی مدیریت شعب بانک رفاه قم، به جامعه کارگری، تقدیر کردند.

IMG_9949 IMG_0008 IMG_9934 IMG_9937 IMG_9939
استان قم بازنشستگی جامعه کار و رفاه اجتماعی انجمن های صنفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر