کد خبر: 1182073 A

کارگران مجموعه شهرداری لوشان از عملکرد مسئولان استان گیلان و شهرستان رودبار انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزها و ماه‌های گذشته، مشکلات مزدی و بیمه‌ای کارگران شهرداری لوشان از طریق رسانه‌های کارگری بارها مطرح و کارگران از مسئولان استانی و شهرستانی برای پیگیری و وصول مطالباتشان درخواست کمک کردند. این کارگران می‌گویند: صدای ما شنیده نمی‌شود.

کارگران خدماتی شهرداری لوشان که تحت مسئولیت مستقیم شهرداری کار می‌کنند و مطالبات مزدی و بیمه آن‌ها با تاخیر دو تا سه ماهه پرداخت می‌شود، از عملکرد مسئولان استان گیلان و شهرستان رودبار انتقاد کردند.

یکی از این کارگران در این رابطه گفت: حدود ۸۰ کارگر در بخش مجموعه شهرداری لوشان هستیم که برای دریافت مطالبات مزدی و بیمه‌ای خود اقدام کرده‌ایم اما مسئولان پاسخ مشکلاتمان را نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه کارگران شهرداری لوشان به صورت شبانه‌روز مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان هستند، گفت: خواسته ما این است که با کمک مسئولان استانی و شهرستانی بتوانیم به بخش کمی از مطالبات مزدی و بیمه‌ای‌ خود در آستانه سال نو برسیم.

وی گفت: در حال حاضر سه ماه معوقات مزدی و بیش از ۱۵ ماه معوقات بیمه‌ای طلبکاریم و گرانی مشکلات زیادی را برای ما و خانوادهایمان ایجاد کرده است.

انتهای پیام/
کارگران شهرداری لوشان مسئولان استانی گیلان مسئولان شهرستان رودبار عملکرد مسئولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر