کد خبر: 1161021 A

موسوی:

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جریان سفر به سیستان و بلوچستان، اعلام کرد: خرید راهبردی خدمات درمانی و کاهش پرداخت از جیب بیمه شدگان در مراکز درمانی طرف قرارداد از اولویت‌های سازمان است.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، میرهاشم موسوی در آغاز سفر استانی به سیستان و بلوچستان گفت: سفرهای استانی به منظور بررسی دقیق و میدانی شرایط خدمت‌رسانی تأمین اجتماعی در مناطق مختلف کشور انجام می‌شود. 

وی افزود: در این سفرها مشکلات و مسائل مراکز بیمه‌ای و درمانی تأمین اجتماعی را بررسی می‌کنیم و در مواردی که تصمیم گیری و اقدام فوری نیاز باشد، برای رفع مشکلات و ارتقاء خدمات اقدامات لازم انجام می‌شود. 

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خرید راهبردی خدمات درمانی و کاهش پرداخت از جیب بیمه شدگان در مراکز درمانی طرف قرارداد را از دیگراولویت‌های این سازمان برشمرد و اظهار داشت: در بخش درمان مستقیم و مراکز ملکی تأمین اجتماعی نیز کیفی‌سازی خدمات مورد توجه است و تلاش می‌کنیم که از ظرفیت‌های و امکانات دراختیار به بهترین وجه برای خدمت به جامعه تحت پوشش استفاده کنیم. 

موسوی همچنین از آمادگی حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان تأمین اجتماعی برای افزایش سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: مناطق کم‌برخوردار در اولویت سرمایه‌گذاری قرار دارند و حوزه صنایع معدنی شستا مزیت‌های استان سیستان و بلوچستان را برای سرمایه‌گذاری شناسایی خواهد کرد.

انتهای پیام/
سازمان تامین اجتماعی میرهاشم موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر