کد خبر: 1155961 A

کارگران شرکت معادن زغال سنگ کرمان از بی‌نتیجه ماندن جلسه بررسی مشکلات خود در فرمانداری شهرستان زرند خبر دادند و تاکید کردند که واگذاری این شرکت به فولاد تجارت دالاهو بدون در نظر گرفتن خواسته‌های آن‌ها قطعی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران شرکت معادن زغال سنگ کرمان که روز گذشته (۲۱ آبان) در فرمانداری زرند با مقام‌های شرکت معادن زغال سنگ کرمان، فرماندار زرند، مدیران شرکت فولاد تجارت دالاهو و مقام‌های امنیتی و نظامی استان جلسه داشتند، اعلام کردند که این جلسه بدون نتیجه پایان یافت. 

این کارگران از هفته گذشته به دلیلِ آنچه آنها اجرا نشدن تبدیل وضعیت استخدامی خود از قراردادی به رسمی، افزایش ضریب سخت و زیان‌آوری شغل خود در شرایط واگذاری معدن به «شرکت بین‌المللی فولاد تجارت دالاهو» می‌دانند، دست از کار کشیدند و خواهان دیدار با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، مالک شرکت معادن و فولاد تجارت شدند. 

آنها پس از سفر استانی عامریان، مدیرعامل این صندوق بازنشستگی به کرمان، کارگران انتظار داشتند که خواسته‌هایشان اجرایی شود تا به کارهای خود بازگردند اما به گفته کارگران، به دلیل آنچه آنها «اهانت» فرماندار زرند به کارگران می‌دانند، به وی معترض و از همکاران خود خواستار ترک جلسه شدند. 

کارگران معترض تاکید دارند با توجه به وضعیتی که به وجود آمده، در محل کار خود حاضر نمی‌شوند.

انتهای پیام/
کارگران معدن زغال سنگ صندوق بازنشستگی فولاد ایران کارگران شرکت معادن زغال سنگ کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر