کد خبر: 1150940 A

عصر دیروز مراسم ختم سومین روز درگذشت مرحوم «کاظم خلجی» دبیر اجرایی خانه کارگر ابهر و خرمدره در باغ رضوان خرمدره برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عصر دیروز (نهم آبان ماه) مراسم ختم سومین روز درگذشت مرحوم «کاظم خلجی» دبیر اجرایی خانه کارگر ابهر و خرمدره به همت تشکیلات خانه کارگر استان قزوین در محل باغ رضوان خرمدره برگزار شد.

در مراسم یادبود و ختم این پیشکسوت جامعه کارگری کشور که حسن صادقی (معاون دبیر کل خانه کارگر و رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) به همراه تعدادی از اعضای هیات اجرائی خانه کارگر قزوین، خرمدره، ساوجبلاغ و زنجان در آن حضور داشتند، عیدعلی کریمی (دبیر اجرائی خانه کارگر قزوین) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و آرزوی مغفرت برای این پیشکسوت بزرگ جامعه کارگری گفت: مرحوم خلجی نمونه بارزی از پاکدستی و امانتداری در جامعه کارگری کشور بود.

وی با ابراز قدردانی از حاضرین در این مراسم ادامه داد: وی همواره حامی و یار و یاور کارگران بود و عمر خود را مشغول خدمت به این قشر زحمتکش و مظلوم کرد.

در ادامه این مراسم حسن صادقی با قرائت پیام تسلیت دبیر کل خانه کارگر به  خانواده وی وجامعه کارگری استان قزوین وشهر خرمدره به ایراد سخنرانی پرداخت.

2

انتهای پیام/
خانه کارگر قزوین کاظم خلجی برگزاری مراسم ختم سومین روز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر