کد خبر: 1138255 A

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در پیامی درگذشت وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارتسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام حسن صادقی به این شرح است: 

ز سینه رفتنی نیست این داغ و درد هرگز

بسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ

کلُّ مَنْ عَلی‌ها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

ضایعه درگذشت شادروان دکتر محمدحسن طریقت منفرد وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاد پیشکسوت چشم پژشکی موجب تالم و تاثر قلبی اینجانب شد. 

درگذشت این پزشک حاذق و چشم پزشک زبردست را به خانواده محترم ایشان، جامعه پزشکی و کارگری کشور و دانشگاهیان علوم پزشکی شهید بهشتی تسلیت عرض می‌نمایم. 

دکتر طریقت منفرد انسانی شریف و متخصصی حاذق و با اخلاق بود که عمر خویش را صرف درمان بیماران و آموزش و تربیت نیروهای متخصص ماهر و توانمندی کرد که هم اکنون در اقصی نقاط کشور به خدمت‌رسانی به بیماران و دردمندان مشغول هستند. وی به واسطه تلاشهایی که در راستای اجرایی نمودن قانون الزام سازمان تامین اجتماعی به اجرای بندهای «الف» و «ب» ماده ۳ قانون تامین اجتماعی و درمان رایگان کارگران، به چهره‌ای محبوب و دوست داشتنی در میان جامعه کارگری کشور مبدل شد. آن مرحوم الگویی بی‌بدیل در علم، اخلاق، معرفت، کمک به بیماران نیازمند و تکریم همکارانش به شمار می‌آمد. 

 درگذشت این استاد ارجمند را به خانواده معزز و بازماندگان ایشان و جامعه پزشکی و کارگری کشور تسلیت عرض نموده و برای ایشان مغفرت الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل واجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. روحشان شاد و قرین رحمت بی‌انتهای الهی باد. 

انتهای پیام/
حسن صادقی محمدحسن طریقت منفرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر