کد خبر: 1130231 A

کارکنان پالایشگاهی نفت در انتظار تصویب طرح ساماندهی کارکنان دولت هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران پالایشگاه‌های جنوب از تماس با دبیر کمیسیون اجتماعی و پیگیری طرح ساماندهی کارکنان دولت خبر دادند.

برای مثال، جمعی از کارکنان پالایشگاه آبادان گفتند: حسین حاتمی (دبیر کمیسیون اجتماعی) به ما گفت جلسه کمیسیون اجتماعی در خصوص طرح "ساماندهی استخدام کارکنان دولت بیست و یک شهریور، با حضور اعضای کمیسیون و نمایندگانی از سازمان بازرسی، مرکز پژوهش‌ها، دیوان محاسبات و امور اداری استخدامی برگزار شد؛ با توجه به نظر اعضای کمیسیون مبنی بر ضرورت حضور و اظهارنظر رئیس جدید و کارشناسان سازمان اداری و استخدامی کشور در کمیسیون، ادامه بررسی‌ها به ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ موکول گردید تا در این روز با حضور نامبردگان طرح مذکور به صورت فوریت و ماده به ماده مورد بررسی و ویرایش نهایی قرارگرفته و پس از آن به صحن مجلس ارسال شود.

کارگران پیمانکاری نهادهای دولتی و عمومی انتظار دارند با تصویب این طرح، پیمانکاری‌ها به قراردادی تبدیل شوند و محدودیتی برای فعالیت پیمانکاران در نظر گرفته شود.

کارگران شهرداری‌ها نیز در انتظار تصویب نهایی این طرح هستند؛ کارگران شهرداری کوت عبدالله، ابراز امیدواری کردند ظرف روزهای باقیمانده از هفته جاری، این طرح در مجلس به تصویب نهایی برسد.

انتهای پیام/
کارگران پالایشگاه آبادان طرح ساماندهی کارکنان دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر