کد خبر: 1127783 A

نماینده شوش اعلام کرد:

نماینده شوش در مجلس شورای اسلامی، گفت: هفته آینده جلسه تعیین تکلیف مدیریت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در مجلس برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دفتر محمد کعب عمیر، نماینده شوش در مجلس شورای اسلامی؛ علی رغم ابلاغ حکم خلع ید شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و صدور سند قطعی این شرکت به نام وزارت صنعت، معدن و تجارت طی روزهای گذشته، اما تاکنون هماهنگی‌های لازم برای تقبل مدیریت مجموعه هفت تپه صورت نگرفته است. 

کعب عمیر اشاره به گفتگو با وزرای صمت، اقتصاد و مدیرعامل سازمان ایدرو در خصوص تعیین تکلیف مدیریت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: سازمان ایدرو در خصوص پرداخت هزینه‌ها و مطالبات شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مشکلاتی دارد که باید با تصمیم نهایی متولیان این سازمان و وزرات صمت مدیریت این شرکت تعیین تکلیف شود. 

وی در ادامه گفت: رئیس جمهور در سفر اخیرش به استان خوزستان وزیر اقتصاد را مکلف به تعیین تکلیف مدیریت شرکت هفت تپه کرده است. 

نماینده شوش خاطرنشان کرد: هفته آینده با دعوت و هماهنگی‌هایی که صورت داده‌ایم جلسه‌ای با حضور نیکزاد نایب رئیس مجلس، وزرای اقتصاد و صمت، رئیس سازمان خصوصی‌سازی و مدیر عامل سازمان ایدور در جهت تعیین تکلیف مدیریت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
مجلس شوش هفت تپه محمد کعب عمیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر