کد خبر: 1125828 A

مدیر عامل شرکت تعاونی صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی شهرستان شهریار از تاسیس و افتتاح نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در حوزه صنعت ساختمان، در این شهرستان خبر داد.

نوروز علیزاده به خبرنگار ایلنا گفت: تاسیس نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در حوزه صنعت ساختمان در راستای ارتقای دانش و مهارت شاغلین حوزه صنعت ساختمان و تسهیل در روند آموزش و دریافت گواهینامه‌های مهارت فنی کلیه رشته‌های تخصصی این حوزه انجام می‌شود.

او افزود: بزودی با صدور اولین مجوز آموزشگاه آزاد مهارت فنی وابسته به تعاونی صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی در شهرستان شهریار شاهد تحولات اساسی در حوزه کیفی‌سازی ساخت و سازها با ارتقاء مهارت کارگران ساختمانی خواهیم بود.

وی همچنین به عنوان نماینده این صنف از تسهیل در تمدید گواهینامه‌های مهارت فنی کارگران صنعت ساختمان و نظام‌مند شدن آزمونهای این حوزه در همه حرفه‌های زیر مجموعه خبر داد و افزود: بر اساس تفاهم‌نامه منعقده‌ی اتحادیه تعاونی‌ها با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، در جهت ساماندهی و نظام‌مند کردن خدمات دهی به کارگران ساختمانی از جمله ارتقای درجه گواهینامه‌های مهارتی جهت تمدید کارت‌های مهارت فنی و پیگیری الزام به‌کارگیری کارگران در پروژه‌های عمرانی، با اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه با همکاری پرسنل زحمتکش مرکز فنی و حرفه‌ای شهریار دیگر نیازی به حضور در مراکز تهران نخواهد بود.

علیزاده در پایان از حسن همکاری رئیس اداره آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان شهریار و مسئول صنعت ساختمان این اداره در برگزاری برگزاری جلسات مختلف و برنامه‌ریزی آزمون‌های صنعت ساختمان شهرستان شهریار تشکر کرد.

انتهای پیام/
کارگران ساختمانی نخستین آموزشگاه آزاد فنی وحرفه‌ای صنعت ساختمان نوروز علیزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر