کد خبر: 1125137 A

کارگران شهرداری امیدیه در اعتراض به عملکرد مدیران شهری در پرداخت مطالبات معوقه، امروز به استانداری خوزستان در اهواز مراجعه کرده و خواستار پرداخت مطالبات خود شدند.

منابع کارگری در شهرداری امیدیه در تماس با خبرنگار ایلنا گفتند: در ادامه اعترضات چهار روز گذشته کارگران در محل کار خود و ساختمان فرمانداری، صبح امروز (چهارشنبه/ 10 شهریور) کارگران تصمیم گرفتنند برای رساندن صدای اعتراض‌شان اجتماع صنفی خود را از محدوده محل کار و ساختمان فرمانداری در شهرستان امیدیه به مقابل ساختمان استانداری خوزستان در شهر اهواز انتقال دهند.

ظاهرا کارگران شهرداری امیدیه دلیل به تعویق افتادن مطالبات مزدی خود را عملکرد ضعیف شهردار وحمایت جانبدارانه سه عضو شورای شهر از وی عنوان می‌کنند.

به گفته این کارگران؛ هر چند یک ماه از معوقات مزدی کارگران واحد فضای سبز و خدماتی روز گذشته به صورت حداقلی پرداخت شده اما سایر کارگران هیچ حقوقی دریافت نکرده‌اند.

مهمترین موضوع مورد اعتراض کارگران مشخص شدن وضعیت شهرداری با انتخاب شهردار جدید و انجام برنامه مدون در خصوص پرداخت منظم حقوق کارگران است.

آنها با بیان اینکه در انتقاد به بی‌توجهی مدیران شهری به پرداخت مطالبات خود، مسیر ۱۳۰ کیلومتری شهر امیدیه تا ساختمان استانداری را در اهواز طی کرده‌اند، در ادامه گفتند: قرار است نمایندگان ما با مسئولان این نهاد دولتی به مذاکره بپردازند.

بیش از ۱۵۰ کارگر شهرداری امیدیه از صبح روز شنبه (ششم شهریور ماه) خواستار پرداخت دستکم ۴ماه حقوق معوقه و سایر مطالبات صنفی خود شده‌اند.

انتهای پیام/
کارگران شهرداری امیدیه تجمع مقابل استانداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر