کد خبر: 1105547 A

بخشنامه نحوه تأمین اعتبار تبدیل وضعیت ایثارگران قانون بودجه سال ۱۴۰۰ (بخشنامه شماره ۱۸۸۴۸۷ مورخ ۲۶/۴/۱۴۰۰ سازمان برنامه و بودجه کشور) ابلاغ شد.

به گزارش ایلنا؛ متن این بخشنامه که از سوی محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شده به این شرح است: 

بخشنامه به کلیه دستگاه‌های اجرایی مشمول ماده (۲) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران که دارای ردیف در جداول شماره (۷) و (۱۰) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور هستند. 

در اجرای بند (د) تبصره (۲۰) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور و دستورالعمل اجرایی آن به شماره ۱۳۷۵۸ مورخ ۱۹/۳/۱۴۰۰، تمامی دستگاه‌های اجرایی مکلفند در صورت امکان تأمین اعتبار لازم برای تبدیل وضعیت استخدامی مشمولان ماده (۲۱) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، در سقف اعتبارات مصوب خود، نسبت به صدور حکم رسمی برای مشمولین ماده مذکور که در زمان تصویب قانون در انجام فعالیت‌های جاری آن دستگاه شاغل بوده‌اند، در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه، اقدام نمایند. 

آن دسته از دستگاه‌های اجرایی مشمول که فاقد اعتبار لازم در سقف اعتبارات مصوب خود برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ایثارگر هستند، می‌بایست درخواست‌های مروطه را به سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام نمایند تا پس از بررسی و جمع‌بندی، در سقف تحقق نمابع و اعتبار مصوب ردیف ۸۰.۵۵۰۰۰۰، اقدام لازم صورت گیرد. 

اعتبار مورد نیاز برای تبدیل وضعیت استخدامی برای آن دسته از دستگاه‌های اجرایی مشمول که فاقد ردیف در جداول (۷) و (۱۰) قانون بودجه سال جاری هستند نیز می‌بایست از محل منابع داخلی تأمین گردد.

انتهای پیام/
سازمان برنامه و بودجه کشور تبدیل وضعیت ایثارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر