کد خبر: 1105276 A

معاون اقتصادی وزیر رفاه:

معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سرمایه گذاری برای توسعه تولید و اجرای پروژه‌های جدید شرکت‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری، در اولویت فعالیت این وزاتخانه قرار دارد.

به گزارش ایلنا به نقل از شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، حجت اله میرزایی معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت پگاه آذربایجان شرقی با بیان این مطلب اظهار داشت: این وزارتخانه در محورهای رفع مشکلات پرداخت حق بیمه های تأمین اجتماعی، روابط کار بین کار فرمایان با کارگران، تخصیص تسهیلات اشتغال زا برای بنگاه‌های تولیدی و رفع موانع اقتصادی بنگاه‌های وابسته به صندوق های بازنشستگی خود را مسئول می‌داند.

او افزود: شرکت‌های تولیدی وابسته به صندوق بازنشستگی حتما ارزش سرمایه خود را به روز کرده و وارد بازار بورس شوند. همچنین، برای توسعه فعالیت‌های خود وارد مشارکت با بخش خصوصی شده و از فرصت‌های اقتصادی این بخش، بهره‌مند شوند.

معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زنجیره پگاه را یک زنجیره منحصر به فرد توصیف کرده و افزود: پگاه با ۶۷ سال قدمت برندی قابل اعتماد برای مصرف کننده است.

مرتضی اعیانی مدیرعامل پگاه تبریز نیز ضمن ارائه گزارش دستاوردهای این شرکت، گفت: امیدواریم با سرمایه‌گذاری مناسب و بهره‌‍ مندی از تسهیلات ارزان قیمت، علاوه بر نوسازی این صنعت، با خرید تجهیزات جدید به نوآوری و تولید محصولات جدید بیشتری دست یابیم تا علاوه بر افزایش سهم بازار، به تنوع بخشی سبد لبنیات مصرف کنندگان هم کمک کنیم.

انتهای پیام/
بورس پگاه صندوق بازنشستگی کشوری حجت اله میرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر