کد خبر: 1103555 A

گروهی از کارگران بازنشسته سال ۹۹ نیشکر هفت تپه از مدیریت این مجتمع در خواست کردند با توجه به وضعیت بد اقتصادی سنوات بازنشستگی آنها را هر چه سریعتر پرداخت کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شماری از کارگران بازنشسته سال ۹۹ نیشکر هفت‌تپه امروز سه شنبه (۲۲تیر ماه) با درخواست از مدیریت این مجتمع، خواستار دریافت مطالبات سنواتی خود شدند.

از قرار معلوم این کارگران بازنشسته که شمارشان به ۹۰نفر می‌رسد، در فرودین سال ۹۹ به مرور بازنشسته شده‌اند و بعد از گذشت حدود یک سال هنوز نتوانسته‌اند مطالبات عقب‌افتاده سنواتی خود را دریافت کنند.

یکی از کارگران بازنشسته گفت: کارگرانی که از این واحد بازنشسته می‌شوند امکان دریافت آنی مطالبات سنوات پایان کار خود را ندارند. در عین حال ما کارگرانی که از فروردین ماه سال ۹۹ تاپایان سال به مرور بازنشسته شده‌ایم نیز هنوز موفق به دریافت سنوات خود نشده‌ایم.

او با بیان اینکه کارگران بازنشسته سال ۹۸ تا مهر ماه تمام سنوات بازنشستگی خود را دریافت کرده‌اند، در خاتمه تصریح کرد: بعد از سال‌ها تلاش توانستیم با استفاده از قانون مشاغل سخت و زیان‌آور از این مجتمع کشاورزی بازنشسته شویم اما ظاهرا کارفرما نبود منابع مالی را دلیل پرداخت نشدن سنوات ما عنوان می‌کند لذا با توجه به وضعیت فعلی اقتصاد کشور که به صورت روزانه برخی کالاهای در حال افزایش قیمت هستند و همه ما تحت فشار مالی قرارگرفته‌ایم از مدیریت درخواست داریم هر چه سریعتر مطالبات سنواتی ما بازنشستگان سال ۹۹را پرداخت کند.

انتهای پیام/
در خواست کارگران بازنشسته سال ۹۹ نیشکر هفت دریافت سنوات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر