کد خبر: 1103144 A

رئیس مرکز آمار و اطلاعات راهبری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: نظام آماری این وزارتخانه وارد مرحله جریان داده‌ها شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «علیرضا زاهدیان» در بیستمین جلسه کمیته آمار بخشی گفت: سال ۱۳۹۹ جریان آمار در نظام آماری وزارتخانه به حد مطلوبی رسید و ماهنامه آماری با مشارکت واحدهای ستادی و واحدهای آمار سازمان‌های وابسته منظم منتشر شد. 

وی افزود: در سال ۱۴۰۰ علاوه بر جریان آمار بر جریان داده‌ها تمرکز خواهیم کرد. برنامه آمار وزارتخانه در سال جاری با مشارکت تمام واحد‌های مربوط، تدوین شده است و گزارش پیشرفت آن هر سه ماه یک بار ارائه می‌شود. 

زاهدیان تصریح کرد: بررسی برنامه آمار وزارتخانه در سال ۱۴۰۰ که با مشارکت معاونت‌های تخصصی و واحدهای آمار سازمان‌های وابسته تهیه شده است از موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود. 

وی گفت: مروری بر مصوبات شورای عالی آمار با موضوع تولید آمارهای رسمی و همچنین ارائه گزارشی از روند و میزان پیشرفت تهیه و تدوین سالنامه آماری ۱۳۹۹ از دیگر موضوعات مورد بحث و بررسی بوده است. 

رییس مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مروری بر موضوع جداسازی آمارهای بخش تعاون مطابق با سند توسعه بخش تعاون و ارائه راهکارهایی برای بروزرسانی آمار و اطلاعات بخش تعاون و مروری بر تعاریف و اصطلاحات سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نیز از دیگر موضوعات مورد بررسی در بیستمین جلسه آمار بخشی بود.

انتهای پیام/
وزارت کار علیرضا زاهدیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر