کد خبر: 1097443 A

به دنبال تجمع روز گذشته اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مقابل مجلس، آنها نارضایتی خود را از عملکرد این دانشگاه اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد خواهان همسان‌سازی حقوق خود با اعضای هیات علمی دانشگاه‌های دولتی، رسیدگی به چرایی‌ عدم پوشش کامل قانون کار برای کارکنان و اعضای هیات علمی، تعیین و تکلیف ۳ درصد بیمه بیکاری، رسیدگی به مسئله بازنشستگی پیش از موعد اعضای هیات علمی، ارائه‌ی طرح‌های جذاب در جهت بازخرید و… هستند. 

آن‌ها در تجمعی که روز گذشته مقابل مجلس شورای اسلامی برگزار کردند، به نحوه‌ی تعامل دانشگاه آزاد انتقاد کردند و امروز هم اعلام کردند؛ اراده‌ی کافی برای انعکاس دادن مطالبات آن‌ها به خرج داده نمی‌شود؛ درحالیکه وضعیت معیشتی آن‌ها باید ترمیم شود. 

درحالیکه اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد از ۴ تومان دریافتی برای خود سخن می‌گویند. به گفته آن‌ها در دانشگاه‌های دولتی ۸ میلیون تومان و بیشتر حقوق به اساتید خود پرداخت می‌کنند. البته دریافتی تمام اعضای هیات علمی دانشگاه‌های آزاد یکسان نیست و برخی به مراتب بیشتر از این میزان را دریافت می‌کنند با این حال آن‌ها در قیاس با دانشگاه‌های دولتی وضعیت خود را نامطلوب توضیف می‌کنند.

انتهای پیام/
اساتید هیات علمی دانشگاه آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر