کد خبر: 1097370 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد واحدهای دارای حقوق معوق این استان در خردادماه امسال نسبت به مدت مشابه قبل، ۵۰ درصد کاهش یافته است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، بهزاد سام دلیری افزود: تعداد شرکت‌های دارای حقوق معوق استان مرکزی در خردادماه پارسال به ۳۰ شرکت رسید که این مهم در خردادماه امسال به ۱۵ واحد کاهش یافته است. 

وی بیان کرد: تعداد کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی نیز در این مدت از سه هزار و ۲۱۸ نفر به ۷۳۷ نفر رسیده است که این بخش نیز با کاهش ۲۳ درصدی همراه شده است. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: تعداد ماه‌های حقوق معوق کارگران این استان در خردادماه امسال با کاهش ۵۴ درصدی همراه شده و از ۱۰۷ ماه به ۵۸ ماه رسیده است. 

سام دلیری اظهار داشت: در ۶ شهرستان آشتیان، خنداب، دلیجان، فراهان، کمیجان و محلات هیچ کارگر دارای حقوق معوق وجود ندارد و امید است در آینده نزدیک حقوق معوق کارگران استان مرکزی در سایر شهرستان‌ها نیز به صفر برسد. 

وی گفت: ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر از اول تیرماه جاری آغاز شده و تا ۱۰ مردادماه امسال نیز ادامه دارد و انتظار است متقاضیان شرکت در این جشنواره تا مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام به آدرس اینترنتی karafarinanebartar.ir و یا karafarinanebartar.mcsls.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

انتهای پیام/
استان مرکزی کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر