کد خبر: 1091103 A

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ پیرامون انتخابات سال 1400 بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در بیانیه حسین امیری گنجه، آمده است: 

روز جمعه۲۸ خرداد و انتخابی دیگر سر می‌رسد 

همه ما در آستانه آزمونی دیگر قرار می‌گیریم و با انتخاب دیگر در سرنوشت خود و کشور سهمم می‌شویم. 

جمهوری اسلامی ایران از آغاز تا به امروز، هویت و پویایی خود را مرهون خداباوری و مردم باوری یافته است و بدون شک هر موفقیتی که رقم زده می‌شود ویا هر عزتی که در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری، نظامی، سیاسی، اجتماعی و… به ثمر می‌نشیند، نتیجه حضور دل گرم کننده مردم ودرایت رهبر معظم انقلاب اسلامی است. 

حضور مردم در انتخابات محصول این اعتقاد ارزشمند است که حضرت امام روح الله (ره) آن را در کالبد اجتماع مسلمین ایران و جهان دمید. 

که با هر انتخابی و با حضور گسترده مردم که نشانه اقتدار انقلاب اسلامی، روح مسیح وار وحدت و همدلی برپیکر اجتماع دمیده می‌ شود. 

حضور حداکثری مردم در انتخابات در تحقق مردم سالاری دینی یک نعمت و یک موهبت است که به مردم اعطا شده است تا در تعیین سرنوشت خود و کشورشان سهیم باشند. 

حضور مردم در واقع پاسخ به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با شهیدان در گام دوم انقلاب است و در این انتخاب هم نیز با حضور پر شور خود همچون گذشته دشمنان ایران و انقلاب اسلامی را ناکام خواهیم گذشت. 

انتخابات مظهر تجلی اراده مردم در تصمیم گیری‌های کلان، نوسازی و تقویت حوزه‌های اقتصادی، سیاسی فرهنگی و اجتماعی ست. 

آنچه که بیش از هر اصلی مهم است حضور حداکثری مردم در انتخابات است که موجب استمرار حرکت توسعه کشور و تقویت نظام مردم سالاری دینی می‌شود و دوم انتخاب آگاهانه همراه با بصیرت است که مردم نقش خود را در تعیین سرنوشت خود و آینده کشور رقم می‌زنند. 

اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در کنار خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی همگام با ملت سربلند ایران اسلامی بار دیگر با حضور یکپارچه در انتخابات، اقتدار ملی و دفاع از آرمان‌های انقلاب شهدا و امام راحل را تقویت و با درایت نیرنگ‌ها و دسیسه‌های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را خنثی خواهند نمود و با آرمان‌های شهدا از جمله سردار دل‌ها

شهید حاج قاسم سلیمانی که امنیت و آرامش امروز مرهون خون آن‌هاست تجدید میثاق می‌بندیم. 

وعده ما جمعه ۲۸ خرداد

پای صندوق‌های رای

انتهای پیام/
اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر