کد خبر: 1085731 A

سازمان تامین اجتماعی در بیانیه‌ای ضمن تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، قیام پانزده خرداد را نیز گرامی داشت.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در متن این بیانیه آمده است: 

سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و همچنین سالروز قیام خونین پانزدهم خرداد، یادآور نقش بی‌بدیل و رهبری هدایتگرانه بزرگ‌مردی است که پشتگرم به خواست و حضور مردمان آزاده اما ستمدیده ایران، با برافراشتن پرچم اسلام و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، نور امید را در دل مسلمانان مظلوم و انسان‌های آزاده جهان زنده کرد. 

نظام مقدس جمهوری اسلامی که امروز در منطقه و جهان به یکی از کانون‌های تاثیرگذار بر معادلات جهانی تبدیل شده است. میراث نهضت امام خمینی (ره) است که با قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ آغاز و با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سال ۵۷، نظام مردم‌سالار دینی را بنیان نهاد و روح مقاومت و شجاعت را در جان همه آزادی‌خواهان دمید. 

اکنون با وجود گذشت نزدیک به ۳۲ سال از ارتحال آن پیر و مقتدای فرزانه، نظام اسلامی به‌عنوان میراث مجسم ایشان، در سایه رهبری خردمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) و حضور و مشارکت مثال‌زدنی مردم در تمام صحنه‌ها، همچنان استوار و قدرتمند، مسیر تعالی و پیشرفت را از میان انواع توطئه‌ها و تهدیدهای قدرت‌های استکباری جهان، طی می‌کند. 

در سالگرد رحلت بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایام گرامیداشت یاد شهدای قیام خونین پانزده خرداد ۱۳۴۲، مدیران، کارکنان و اقشار تحت پوشش سازمان تامین‌اجتماعی، یاد آن امام همام را گرامی داشته و با رهبر فرزانه انقلاب پیمان می‌بندند که از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی نظام، که ثمره خون هزاران شهید معزز و رشادت ایثارگران معظم و فداکاری خانواده‌های گرانقدر آنان است، حراست و پاسداری کنند.

ارتحال امام خمینی سازمان تامین اجتماعی قیام ۱۵ خرداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر