کد خبر: 1083300 A

اعضای شورای اسلامی کار شرکت آذر آب با نمایندگانی از کارگران این شرکت، با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان مرکزی از حمایت‌های قوه قضاییه در بازگشت این مجموعه به چرخه تولید قدردانی کردند.

به گزارش ایلنا، نماینده کارگران کارخانه آذر آب ضمن تشریح آخرین وضعیت این شرکت از رئیس کل دادگستری استان مرکزی و همه مسئولان استان مرکزی به خاطر بازگشت این مجموعه به چرخه تولید و پیگیری مطالبات کارگران این واحد تولیدی قدردانی کرد.

کارگران آذراب می‌گویند: مشکلات آذرآب اراک از سال ۹۴ زمانی آغاز شد که این واحد بزرگ صنعتی به بخش خصوصی واگذار شد که هم کارخانه و هم کارگران دچار مشکل شدند که در نهایت با ورود دستگاه قضا بخش زیادی از مشکلات این کارخانه و کارگران آن برطرف شده است.

به گفته یکی از کارگران این کارخانه؛ متاسفانه برخی واگذاری‌های غلط طی سال‌های گذشته مشکلات عدیده‌ای را برای کشور در حوزه صنعت و کارگری به وجود آورد که نمونه آن را در آذرآب شاهد بودیم، این در حالی است که این صنایع زمانی افتخار استان مرکزی و کشور محسوب می‌شد اما به دلیل مدیریت غلط با چالش‌های بسیاری در امر تولید و کارگری مواجه شدند.

وی گفت: وجود چالش‌های عدیده در شرکت آذرآب ورود دستگاه قضایی را در پی داشت و دستگاه قضایی با جدیت به موضوع ورود کرد و همچنان نیز به حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها خود از کارگران و این صنعت پرافتخار ادامه خواهد داد تا رونق را مجدد به این واحدها بازگرداند.

کارگران این کارخانه تصریح کردند: امیدواریم شرکت آذرآب در روزهای آینده به دوران اوج و شکوفایی خود بازگردد، در این مسیر بازهم نیازمند حمایت دستگاه قضا و سایر دلسوزان هستیم تا امنیت شغلی کارگران این کارخانه استمرار داشته باشد.

استان مرکزی خصوصی سازی اراک قدردانی نهاد صنفی کارگران آذر آب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر