کد خبر: 1081981 A

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان:

نشستی با حضور گودرزی، مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان و محمدحسسن موسیوند، دبیر اجرایی خانه کارگر این استان و اعضای شورای اسلامی کار شرکت نساجی بروجرد برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان در این دیدار، گفت: شوراهای اسلامی کار در کارخانجات و واحدهای تولیدی، صنعتی وخدماتی باید تسهیل‌گر روابط کارگر و کارفرما باشند و با ایجاد تعامل وتفاهم بین جامعه کارگری و کارفرمایی زمینه رونق تولید را فراهم کنند. 

وی با اشاره به نقش آفرینی شوراهای اسلامی کار به عنوان نمایندگان جامعه کارگری در هموار نمودن مسیر تولید گفت: سازمان تامین اجتماعی در برهه کنونی سیاستهای خودرا بر حفظ وصیانت از کار و تولید وپایداری اشتغال مبتنی نموده و به دنبال ایجاد همدلی و همگرایی برای تقویت تولید است. 

موسیوند دبیر اجرایی خانه کارگر استان لرستان نیز در این نشست گفت: شوراهای اسلامی کار در راستای رسالت خود باید با تعامل و همفکری با مجموعه کارگران، مدیران واحدها و مسئولین استان گام بردارد و بعنوان نماینده قانونی کارگران در استیفای حقوق آن‌ها و ایجاد بستر مناسب در جهت تولید قدم بردارد.

وی افزود: بحمدالله شورای اسلامی کار نساجی بروجرد تا بحال در این راستا موفق عمل نموده است. در پایان توسط شورای اسلامی کار کارخانجات نساجی بروجرد از گودرزی مدیر کل تامین اجتماعی با اهدا لوح سپاس تقدیر بعمل آمد. 

در حاشیه این دیدار، دبیرخانه کارگر استان و اعضای شورای اسلامی کار نساجی بروجرد از مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان دیدار کرد. 

تقدیر

تامین اجتماعی لرستان خانه کارگر نساجی بروجرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر