کد خبر: 1080027 A

ظهر امروز، در پی وقوع حادثه ریزش کوه در قطعه دوم پروژه آزادراه تهران-شمال دو کارگر کشته و یک نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش خبر نگار ایلنا، ظهر امروز (یکم خردادماه)، بر اثر ریزش کوه درقطعه دوم پروژه آزادراه تهران به شمال در استان البرز، دو کارگر کشته و یک کارگر دیگر به شدت مجروح شدند.

در این حادثه که ظهر امروز (شنبه یک خرداد ماه) اتفاق افتاد؛ چندین قطعه سنگ بزرگ با حجم قابل توجهی در جنوب تونل ۳۳ واقع در قطعه ۳۰ منطقه دوم آزادراه تهران -شمال (تقریبا ۷ متر بیرون از محدوده تونل) در نزدیکی روستای کوشکک از بدنه کوه جدا و بر سطح جاده سقوط می‌کند که در نتیجه آن دوکارگر زیر آوار محبوس می‌شوند.

بعد از حادثه گروه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان البرز، در محل حاضر می‌شوند اما دو کارگر که زیر یک قطعه سنگ بزرک محبوس شده بود؛ جان خود را از دست می‌دهند که آتش‌نشانان بعد از چند ساعت تلاش موفق می‌شوند اجساد این دو کارگر را از زیر آوارسنگ و خاک بیرون بکشند.

منابع کارگری ایلنا در قطعه دوم آزاد راه شما به خبرنگار ایلنا گفتند: یکی ازکارگران کشته شده این حادثه که راننده بیل مکانیکی بود «افشین محبی» با ۲۴ سال سن از مسجد سلیمان برای کار به آزادراه شما آمده بود. همچنین دومین جان باخته این حادثه، همکار وی کارگر واحد عملیات خاکی بوده است.

او افزود: همچنین تنها مصدوم این حادثه، خوشبختانه با اقدام به موقع پیش از ریزش کوه خودرا نجات داده اما از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده بود که برای اقدامات درمانی به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال یافته است.

گفتنی است قطعه دوم آزادراه تهران به شمال حدود ۲۲.۵ کیلومتر طول از شهرستانک شروع پل زنکوله می‌رسد که با مشارکت بنیاد مستضعفان در حال احداث است.

مرگ دو کارگر یزش کوه درقطعه دوم آزادراه تهران-شمال مصدومیت یک نفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر