کد خبر: 1077576 A

شریعتمداری:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را یادمان مسیر دانایی، آگاهی، اعتماد مردمی و تقویت انگیزه‌های جمعی عنوان کرد.

به گزارش ایلنا، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، متن پیام به این شرح است: 

فرا رسیدن «روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی» (۲۷ اردیبهشت ماه) یادمان مسیر دانایی، آگاهی، اعتماد مردمی و تقویت انگیزه‌های جمعی را گرامی می‌داریم. 

بی‌تردید، امروز تحولات بنیادین در ساختارهای اجتماعی و اقتصادی جامعه، مرهون توجه سازمان‌های پیشرو به روابط عمومی‌ها به مثابه کانون‌های تفکر و محمل داران توسعه آگاهی است. 

باید اذعان داشت که به رغم برخی چالش‌های پیش روی جوامع، این روابط عمومی‌ها بوده‌اند که با درک هوشمندانه و عالمانه از موضوعات تلاش کرده‌اند با ایفای نقش حرفه‌ای خود، تأثیرات و تغییرات شگرفی را در رویدادهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بین المللی برجای بگذارند. 

از همین رو «روز روابط عمومی» دلیل خوبی برای یادآوری به یکدیگر است که تحولات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه به توزیع برابر اطلاعات، ارتقا و بهبود افکار عمومی و جهت گیری مخاطبان بستگی دارد، در عین حال معتقدم روابط عمومی‌های خلاق و نوآور، با گسترش مداوم رویکردهای جدید در بازنمایی فعالیت ها، نقادی مستمر در ارزیابی اقدامات و تبدیل غیر ممکن به ممکن، مرکزی برای پیشبرد اهداف و خالق فرصت‌های جهش سازمان در راستای خدمت به مردم خواهند بود. 

با تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی" (۲۷ اردیبهشت ماه) و قدردانی از جامعه روابط عمومی کشور به ویژه همکاران تلاشگر و خدومم در روابط عمومی‌های ستادی، استانها، صندوق‌ها و سازمان‌های تابعه، توفیق و بهروزی روز افزون فعالان این حوزه را تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف ایران اسلامی از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

محمد شریعتمداری‌ روز ارتباطات و روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر