کد خبر: 1075394 A

نشست هیئت رئیسه فدراسیون کارگری با محور تاسیس ساختمان فدراسیون کارگری و دو رویداد جهانی برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این نشست «سیدضیاالدین شجاعی برهان»، مشاور وزیر با اشاره به حمایت‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ورزش کارگری گفت: در مدت سه سال فعالیت آقای شریعتمداری، هر امکاناتی برای ورزش کارگری و ورزش‌های سلامت محور درخواست شد، ایشان استقبال و حمایت کرده‌اند. 

وی از رئیس فدراسیون کارگری خواست تا احداث ساختمان فدراسیون کارگری به طور جدی پیگیری شود و گفت: امیدواریم تا بتوانیم در این مدت باقی مانده از دولت، زیر ساخت‌ها و بنای ساختمان را در ورزشگاه آزادی به ثمر برسانیم. 

وی افزود: بر اساس مقررات، دستورالعمل‌ها و گزارشی که رییس فدراسیون ارائه کردند حضور در تورنمنت‌های مخصوص کارگران جهان نیز در دستور کار قرار دارد و با موافقت اعضای هیات رییسه در این دو رویداد هم حضور خواهیم داشت. 

رییس فدراسیون ورزش کارگری در این نشست گزارشی از مهمترین برنامه‌های سال ۱۴۰۰ فدراسیون ارائه کرد و گفت: حضور کاروان‌های ورزش کارگری در دو رویداد مهم جهانی قطعی شده و مقدمات اعزام به مسابقات کمپانی‌ها و بازی‌های جهانی کارگری را با حمایت‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی فراهم خواهیم کرد. این نشست باحضور «ابراهیم صادقی فر»، معاون فرهنگی اجتماعی، «جواد رمضی» رییس فدراسیون کارگری و اعضای هیئت رئیسه با محور‌های پیگیری احداث ساختمان فدراسیون، بررسی و نحوه اعزام دو کاروان ورزش کارگری اعزام به مسابقات کمپانی‌ها و بازی‌های جهانی کارگری، گزارش سال ۹۹ فدراسیون کارگری و تقویم سال ۱۴۰۰ تشکیل شد.

فدراسیون کارگری محمد شریعتمداری-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی ضیا الدین شجاعی برهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر