کد خبر: 1075126 A

مدیر آموزش موسسه کار و تامین اجتماعی از برگزاری کارگاه نیازسنجی آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان موسسه و اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استان‌ها خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «رضا شریعت» گفت: با توجه به برنامه تحول آموزش موسسه کار و تأمین اجتماعی و همچنین ضرورت توجه به موضوع نیازسنجی آموزشی، کارگاهی دو روزه در تاریخ‌های ۲۷ اردیبهشت و ۳ خرداد با حضور «اباصلت خراسانی» عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و رئیس انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران برگزار می‌شود. 

وی افزود: برای بهبود کیفیت دوره نیازسنجی آموزشی و همچنین پیشرفت دوره متناسب با اهداف و انتظارات، جلسه تشخیصی روز دوشنبه، ۱۳ اردیبهشت با حضور مدرس برنامه به صورت مجازی و از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی موسسه برگزار شد. 

وی تشریح کرد: معرفی اکوسیستم آموزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با محوریت موسسه کار و تأمین اجتماعی، معرفی موسسه کار و تأمین اجتماعی بالاخص معاونت آموزشی و انواع برنامه‌های آموزشی، نقش کمیته مدیریت دانشو معرفی شرکای آموزشی موسسه کار و تأمین اجتماعی از مهمترین موارد مطرح شده در نشست بود. 

وی افزود: تاریخچه ورود به استاندارد ۱۰۰۱۵ در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معرفی سامانه نظام آموزشی یکپارچه موسسه کار و امور اجتماعی (ایده)، توجه به عناصر چرخه آموزش من جمله نیازسنجی با عنایت بر بازخوردهای دریافتی و بازتاب فرهنگ کار سنتی در برنامه‌های آموزشی و اثربخشی دوره‌ها از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بوده است. 

به گفته شریعت محتوای دوره در سامانه یادگیری الکترونیکی موسسه به آدرس http://res.lssi.ir/IdeaLMS/Login بارگذاری شده و فراگیران دوره می‌توانند پس از ورود به سامانه از قسمت منابع آموزشی من، آرشیو منابع آموزشی، منابع را مورد بهره برداری قرار دهند.

انتهای پیام/
موسسه کار و تامین اجتماعی کارگاه نیازسنجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر