کد خبر: 1073644 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی مطرح کرد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با محمدعلی چمنیان بنیانگذار گروه صنعتی نیان الکترونیک و خیر نیک اندیش حوزه ورزش کارگری استان گفت: رشد و حیات جامعه در توسعه فرهنگ کارآفرینی است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، حمیدرضا پناه در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیران و کارگران این شرکت طی سخنانی گفت: امروز رشد و حیات جامعه در توسعه فرهنگ کارآفرینی و حرکت به سمت ایده‌هاست و امیدواریم با تاکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخل کاهش مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی را شاهد باشیم. 

وی با تاکید بر اینکه امروز بزرگترین خدمت کارآفرینان و تولیدکنندگان کشور، ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان است، اظهارکرد: خوشبختانه بخش خصوصی توانمند امروز در این مسیر در حرکت است و گام‌های ارزشمندی نیز برداشته است. 

پناه افزود: در شرایط کنونی ما به دنبال حفظ و پایداری کار هستیم و به کار و تلاشی که در جهت خدمت به جامعه کار و کارگری انجام می‌شود ایمان داریم و به آن احترام می‌گذاریم. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی همچنین ضمن تشکر از ایثارگری و پایداری تمامی مدیران صنعت و کارآفرینان استان بیان کرد: همه شما سرمایه‌های استان و کشور هستید که در این شرایط سخت و در جنگ اقتصادی تلاش می‌کنید و رویکرد ما در شرایط موجود ارتقای فرهنگ کار، ایجاد فضای همدلی و هم افزایی بر اساس احترام و درک متقابل فی مابین کارگران و کارفرمایان است و معتقدیم ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی در جامعه و حمایت از کارآفرینی ابزار تحول و توسعه اقتصادی و عبور از مشکلات خواهد بود.

وزارت کار اداره کار خراسان رضوی حمید رضا پناه کار آفرینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر