کد خبر: 1072676 A

خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن بیانیه خانه کارگر به این شرح است: 

قدس پاره تن اسلام است. امام خمینی (ره) 

بیش از هفتاد سال است که از اشغال سرزمین فلسطین_ پاره تن اسلام_ می‌گذرد و صهیونیست‌ها با حمایت دولت‌های استعمارگر غربی و در سایه سکوت خائنانه سازمان‌های بین المللی و حقوق بشری با تشکیل دولت جعلی، مردم مظلوم و مسلمان را با کشتار و جنایت از سرزمین آبا و اجدادی خود بیرون رانده‌اند. 

بی‌تردید بر اساس وعده حتمی الهی و به همت ملت مقاوم و قهرمان فلسطین و محور مقاومت، قدس، مسجد الاقصی و سرتاسر سرزمین تاریخی فلسطین آزاد خواهد شد و استکبار جهانی و حامیان این رژیم جعلی هرگز نخواهند توانست با تمسک به سلاح و زور در مقابل خواست یک ملت مقاوم و قهرمان بایستند. 

در روز قدس سال ۱۴۰۰ نه تنها ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان اسلام کما فی السابق به نمایش خواهد گذاشت، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت‌های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی را در این روز باشکوه بر می‌افرازند. 

در روز قدس امسال مانند سال گذشته بدلیل همه گیری ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی امکان برگزاری تجمع و راهپیمایی فراهم نیست لیکن تبیین و تبادل اندیشه والای مقاومت، وحدت و همدلی مسلمانان و اعلام انزجار و نفرت از استکبارجهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی تعطیل بردار نیست و نخواهد بود و میدان وسیع مبارزه با امپراطوری خناس رسانه‌ای استکبار، شاهد روش‌های تازه مبارزه آحاد ملت، کارگران شریف بویژه جوانان انقلابی و دغدغه‌مند در فضای مجازی است و قطعاً با بروز خلاقیت و نوآوری صفحات زرین دیگری از مقاومت و مبارزه با صهیونیسم را رقم خواهند زد. انشاءا…

خانه کارگر روز جهانی قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر