کد خبر: 1070487 A

به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر، حمیدرضا عظیمیان (مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه) طی پیامی این روز را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شرکت فولاد مبارکه، متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

بدون تردید بخش عظیمی از پیشرفت‌ها و دستاوردهای صنعتی، اقتصادی و خدماتی کشور و بالتبع شرکت فولاد مبارکه به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی و اقتصادی نظام جمهوری اسلامی، مرهون کوشش و مجاهدت بی‌وقفه و شبانه روزی کارگران است.

عزم، همت و عرق جبین کارگران، مصداق حقیقی عبادت و بندگی خداوند متعال و دستان کارگر، دستی از جانب خداوند برای رهانیدن انسان از آتش دوزخ است. بی‌شک بوسه پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله نیز بر دستان کارگر، مهر تأییدی بر قداست، منزلت و کرامت کارگران شریف به شمار می‌رود.

با وجود محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا در طی بیش از یکسال اخیر نقش کارگران زحمتکش فولاد مبارکه در دستاوردهای شگرف سال گذشته و رکوردهای افتخارآمیز به دست آمده انکار ناشدنی و به مراتب ستودنی و قابل ارج و احترام ویژه است.

اینجانب ضمن تعظیم و تکریم همه کارگران و کارکنان متعهد، سخت‌کوش و پرتلاش گروه فولاد مبارکه و شرکت‌های تابعه، فرا رسیدن روز کار و کارگر را به ایشان و به خانواده مکرم و محترم این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها مزین شده، با همتی مضاعف شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم.»

انتهای پیام/
روز کارگر پیام مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر