کد خبر: 1070350 A

شهید محمد کلاته به عنوان شهید شاخص جامعه کارگری در سال ۱۴۰۰ معرفی شد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابراهیم صادقی فر با گرامیداشت یاد و خاطره ۱۴ هزار شهید کارگر گفت: امروز، فرصت مغتنمی است تا بازشناسی و کارشناسی کنیم که کارگران چگونه در دوران دفاع مقدس هم نیازهای اولیه جنگ را تهیه و هم سلاح به دست از خاک پاک وطن دفاع می‌کردند و هیچ انتظاری هم نداشتند. 

وی به زوایای زندگی شهید شاخص کارگری سال ۱۴۰۰ شهید محمد کلاته اشاره کرد و گفت: مرور زندگی نامه این شهید بزرگوار، زوایای جدیدی را به روی ما می‌گشاید و نشان می‌دهد چگونه با تلاش و جهاد به نمایندگی مجلس رسید. 

صادقی فر افزود: امروز، بسیج وظیفه مهمی در قبال کارگران دارد و نباید اجازه دهد این سرمایه‌های اجتماعی ناامید شوند. 

وی تاکید کرد: بسیج، یک نیروی مردمی است و باید حافظ نیازهای اجتماعی و اقتصادی کارگران باشد تا در پیچ و خم مشکلات، این قشر بزرگ و مخلص ناامید نشوند. 

در این وبینار که فرماندهان بسیج کارگری و مدیران کل کار سراسر کشور حضور داشتند فرزند شهید کلاته از مرکز بجنورد در خراسان شمالی، از برگزاری نکوداشت یاد و خاطره پدر شهیدش قدردانی کرد. 

احمدغریوی، فرمانده بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، سردار رعیتی فرد، رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات، پروانه رضایی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران و فرماندهان بسیج و سپاه در این مراسم حضور داشتند.

ابراهیم صادقی فر شهید شاخص جامعه کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر