کد خبر: 1069305 A

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی، ۸ اردیبهشت ماه (۲۸ آوریل) روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای را به تمامی تلاشگران عرصه سلامت به ویژه مهندسین بهداشت حرفه‌ای سازمان تامین اجتماعی تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام امیرعباس منوچهری به شرح زیر است: 

۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) از سوی سازمان بین المللی کار (ILO) به عنوان روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای با هدف نهادینه کردن کار سالم و ایمن در دنیا نامگذاری شده است. با توجه به بحران همه گیری ویروس کرونا در جهان، روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای ۲۰۲۱ تحت عنوان "پیش بینی، آمادگی و مقابله با بحران، با سرمایه‌گذاری مقاوم در سیستم‌های ایمنی و بهداشت حرفه‌ای (OSH) برای مقابله با بحران‌های امروز و فردا با بهره‌گیری از آموخته‌ها و تجارب دنیای کار، متمرکز خواهد بود. 

شعار روز جهانی ایمنی و سلامت کار در سال ۲۰۲۱، که بر استفاده از عناصر سیستم‌های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای تمرکز دارد، نشان دهنده اهمیت و ضرورت تقویت سیستم‌های ایمنی و سلامت کار برای پیشگیری از شیوع همه گیری کووید-۱۹در محیط‌های کاری می‌باشد. لذا رویکرد فعلی سازمان تامین اجتماعی نیز در همین راستا و در جهت تقویت فعالیت‌ها و برنامه‌های ایمنی و بهداشت حرفه‌ای به منظور ارتقای تاب آوری در مقابله با بحران پاندمی کرونا ویروس در حال حاضر و پیش بینی بحران‌هایی از این قبیل در آینده بر اساس تجربیات بومی، استفاده از تجارب سایر کشورها وتجارب گذشته دنیای کسب و کار می‌باشد. 

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای، بدینوسیله از زحمات و تلاش خالصانه همه تلاش گران عرصه سلامت به ویژه مهندسین محترم بهداشت حرفه‌ای سازمان تامین اجتماعی قدردانی نموده و برای شما همکاران عزیز آرزوی تندرستی و بهروزی می‌نمایم.

روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر