کد خبر: 1069301 A

مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل بیست و چهارمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، با موضوع فعالیت فروش اینترنتی کالا و خدمات، ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای عمده فروشی و خرده فروشی تشکیل شد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «علیرضا ناطقی» از تشکیل بیست و چهارمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، در شهرستان تهران، استان تهران، با نام «شرکت تجارت الکترونیک فرهنگیان (تعاونی سهامی عام)» خبر داد. 

وی افزود: این شرکت تعاونی با تغییر ماهیت حقوقی خود از شرکت تعاونی متعارف به شرکت تعاونی سهامی عام تبدیل شده است. 

ناطقی با اشاره به نقش شرکت‌های تعاونی نوع جدید و به خصوص شرکت‌های تعاونی سهامی عام در توسعه تجارت الکترونیک در کشور، افزود: «شرکت تجارت الکترونیک فرهنگیان (تعاونی سهامی عام)» با سرمایه ۳۱ میلیارد ریال، با تعداد ۱۳۳ نفر سهامدار حقیقی و ۱۷۳ سهامدار حقوقی موفق شده است ۴۵ نفر اشتغال‌زایی کند و در نظر دارد فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک گسترش دهد. 

وی خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد ۲۴ شرکت تعاونی سهامی عام در ۹ استان کشور به ثبت رسیده است که دارای ۷۵۹۰۲ نفر سهامدار متشکل از تعداد ۷۵۵۱۲ عضو حقیقی و ۳۹۰ عضو حقوقی و تعداد ۴۰۹۸ نفر اشتغال‌زایی و سرمایه ۵۰۷۲ میلیارد ریال است.

علیرضا ناطقی شرکت تعاونی سهامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر